Informační tabule a důchodci

Kde se dá setkat s informačními tabulemi? V první řadě ve městech a vesnicích, které mají povinnost informovat občany. Nástup internetu a smartphonů tyto tabule mírně otupil. Ale občané starší generace (čti protivní důchodci) ve velké míře internet nemají a jejich reakce jsou zpomalené, takže se často setkáváme s jevem, že klidně 5 minut civí na jednu tabuli kde je napsána informace, která ani z 1% neovlivní jejich krátký zbytek života. Přesto po "dočtení" nahlas povzdechnou nekorektní poznámku typu "Co zase ti papaláši na radnici vymysleli? Důchod máme i tak malý a ještě zdražujou". Takže jsou opravdu informační tabule užitečné, nebo je to jen jakási morální povinnost pro lidi, kteří z 95% stejně neumí objektivně zpracovat podané informace?

Kettlebell – činka na jiný způsob

Snem každé ženy je mít krásnou, štíhlou a pevnou postavu. Kdežto snem každého muže je mít vyrýsované svaly na každém kousku svého těla. Ale pro tyto sny musíte také něco udělat. Nestačí jíst zdravě a vyváženě, tím se tělo rozhodně nezpevní. Je potřeba zkombinovat správný jídelníček s pravidelným cvičením.

Nechcete-li utrácet každý měsíc stovky korun za permanentku do posilovny, nemusíte. Objednejte si do své domácí posilovny činky, se kterými můžete posilovat celé své tělo. Činka je nenahraditelný a univerzální posilovací nástroj, který by neměl při cvičení chybět. Ale stále častěji se lidé zaměřují na kettlebell neboli železnou kouli. Jedná se o činku s trochu jiným vzhledem, ale slouží ke stejnému účelu – k efektivnímu cvičení a ke zpevnění postavy.

Číst dál: Kettlebell – činka na jiný způsob

Skleroterapie

Máte problémy s křečovými žílami? Navštivte lékaře, který vám stanoví potřebnou léčbu. Nejprve si musíte projít vstupním vyšetřením, na jehož základě je určen typ léčby. Jedním z typů je skleroterapie, kdy dochází k odstranění malých křečových žil o velikosti 1 až 5 mm. Tyto žíly se objevují na začátku onemocnění, případně po operaci křečových žil.

Číst dálSkleroterapie

Navštivte posilovnu a začněte hubnout!

Chcete se zbavit přebytečného tuku? Toužíte po menší konfekční velikosti? Abyste docílili postavy, po které již dlouhá léta toužíte, musíte pro to něco udělat. V první řadě musíte změnit své stravovací návyky a do svého harmonogramu začlenit také cvičení. Bez pohybu hubnutí prostě nepůjde. Správnou kombinací cvičení a jídelníčku můžete docílit krásné postavy, na kterou budete pyšni.

Obezita je choroba populace. Postihuje všechny věkové kategorie, ale spousta lidí s tímto problémem nic nedělá. Ale obezita ohrožuje zdraví. Jestliže chcete pro své zdraví něco udělat, nabízí se vám posilovna Praha, ve které můžete na své postavě zapracovat. Nejen, že si touto cestou snížíte tělesnou hmotnost, ale zároveň docílíte krásné, vypracované a pevné postavy, která je snem snad každého z nás.

Číst dál: Navštivte posilovnu a začněte hubnout!

Zdravá výživa e-shop

Žijete zdravě? Sami víte, že děláte správnou věc. A určitě dobře víte, že zdravý životní styl zahrnuje nejen spoustu fyzické aktivity, ale také zdravou stravu. Zdravá výživa e-shop vám nabízí pestrou škálu produktů, které si můžete zařadit do svého jídelníčku. Nejen, že si můžete koupit bylinné čaje, ale také si zakoupíte různé pamlsky, které uspokojí vaše mlsné jazýčky. A navíc se nemusíte obávat, že byste jedli něco nezdravého, ba naopak.

Číst dálZdravá výživa e-shop

2013 Firmy, služby, e-shopy